Pielgrzymka Parafialna i Młodzieży do Byszewa z okazji 100 lecia objawień fatimskich - 13 maja 2017 roku

W sobotę, 13 maja, w liturgii wspominaliśmy Matkę Bożą Fatimską, Jej 100-lecie objawień oraz kolejną rocznicę zamachu na papieża św. Jana Pawła II. Mając przed oczami to wydarzenie z 13 maja 1981 roku, wpatrujmy się w jego święte życie, na jego wzór staramy się żyć w pełnej komunii z Panem Bogiem i całkowicie zawierzmy Maryi nasze rodziny i nasze codzienne sprawy. Tego dnia, w 100 lecie objawień w Fatimie, młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania i parafianie z Mąkowarska przybyli do Sanktuarium Maryjnego w Byszewie na Mszę Świętą połączoną z Nabożeństwem Fatimskim, podczas których poświęcona została kolejna kopia figury Matki Bożej Fatimskiej.
Dodał: · admin dnia maja 14 2017 ·  0 komentarzy  ·  1818 czytań  · Drukuj